Tabco Mikset

Shitet nga: Haris 03 Tet 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Tabco Mackie Blend 6
Ne gjende te rregullt per nje koh te shkurter esht
perdorur .
Perfeckt per Audio Ingjizime ne studio .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim