The box PA302

Shitet nga: Tomi 26 Shk 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Mitrovicë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shitje 4 kuti - Satellite përdorur pak, ruajtur mirë, 100% të sakta, ajo mund të përdoret për të gjitha qëllimet, muzikë live, diskotekë, bare, dhoma, etj takimit ... Ata mund të blihen veç e veç nga dy në çifte. Për më shumë informacion, referojuni në telefon.
The box PA302
• 12"
• 300/600W RMS/Peak
• 8Ohm
• 55°x55°-100° (VCD Horn) Horn mit 44mm Titaniumtreiber
• Impedanz 8 thomann Ohm, max
• SPL: 121 dB
• Frequency-Response (-10 dB): 40 Hz - 20 KHz
• SPK Anschluss-Buchse in/out
• Stativflansch
• Kunststoffgehäuse (PP)
• schwarz
• 20kg, Maße (H x B x T),: 61,5 x 42 x 39cm
• Gewicht: 18,5 kg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim