Zerimim komplet

Shitet nga: bardh 31 Jan 08:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR   1 800 EUR

Komuna: Mitrovicë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes komplet zerimin dy basbina omnitronic 1200 watt 600 watt rms dhe dy satelita omnitronic kb215 700 watt 350 watt rms sllev holliwood impact 2000 , jan edhe stallak per satelita dhe gjitha kabllot percjellse
mjetet jon gjendje te mir pa mikset viber 049-479804
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim