Zmadhus Zëri për Dasma dhe Ahengje

Shitet nga: Armend 06 Mar 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Japim zmadhus zeri per dasma dhe Ahengje , thirrni ne Tel 049832255
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim