shes zmadhus me zvoqnik shum ne gjendje te mir

Shitet nga: dosti 25 Shk 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Mitrovicë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shes zmadhus me zvoqnik per me shum info na kon ne ket nr 049 519 722
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim