shiten paisje muzikore origjinale te gjitha

Shitet nga: bujar 22 Tet 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shiten paisjet lloj lloj paisje siq shihen edhe ne foto qmim shume te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim