shiten paisje muzikore origjinale

Shitet nga: bujar 22 Tet 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shiten paisjet origjonale nga gjermania dhe franca shiten edhe me shumice edhe me cope me qmim shume te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim