shiten paisje muzikore

Shitet nga: bujar 22 Tet 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shiten paisje te gjitha origjinal ngs frsnca dhe gjermsnia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim