Dynacord D-Lite

Shitet nga: Audio Store 15 Dhj 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

930 EUR

Komuna: Mitrovicë
Instrumente : Të tjera
DYNACORD D-LITE 15-3 / , mundësi e pagesës permes bankës dhe me këste .
Çmimet më të lira në Europë
Oferta vlenë deri me 31 Dhjetor 2015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim