Dynacord XA2

Shitet nga: Audio Store 15 Dhj 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

14 700 EUR

Komuna: Mitrovicë
Instrumente : Të tjera
DYNACORD XA 2- SYSTEMS / , mundësi e pagesës permes bankës dhe me këste .
Çmimet më të lira në Europë
Oferta vlenë deri me 31 Dhjetor 2015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim