Electrovoice ZxX 4 dhe ZX5

Shitet nga: Audio Store 15 Dhj 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

560 EUR

Komuna: Mitrovicë
Instrumente : Të tjera
ELECTRO VOICE ZX-Series / , mundësi e pagesës permes bankës dhe me këste .
Çmimet më të lira në Europë
Oferta vlenë deri me 31 Dhjetor 2015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim