Sinta - Korg pax 1 pro edhe korg profesi

Shitet nga: sknder hajdari 06 Pri 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Instrumente : Të tjera
Sintat janë në gjendje te rregullt dhe te kompletuar me programe të ndryshme dhe ne gjendje te mir funksionale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim