Studio Profosionale URGJENT 150E !!!!!

Shitet nga: Valentin Sadiku 22 Shk 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   190 EUR

Komuna: Mitrovicë
Instrumente : Të tjera
- URGJENTT SHES STUDION MUZIKORE PROFOSINALE .
- STUDIO ESHT NE GJENDJE SHUM TE RREGULLT ,SIKURSE MIXEJTA POASHTU EDHE MIKROFONI .
- STUDIO ESHT KOMPLET KA MIKROFONIN , MIXEJTEN , DHE KABLLOT .
- STUDIO GJENDET NE MITROVICE , DHE PER ME SHUME INFORAMTA JU LETEMI LAJMROHUNI ,
NE NUMRIN E TELEFONIT 049-375-172, PRES BLERES SERIOZ.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim