→ → ▄ ▀ ▲ OFERTË për dj dhe grupe muzikore

Shitet nga: MITROVICË 045/423-422 23 Maj 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
Bashkepunoj me Dj dhe grupe muzikore me darabukë(e kam darabuken turko-arabe)...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim