Daulle (Tupan) klasik

Shitet nga: elife 10 Mar 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
Daullia (tupani) klasik nga druri eshte ne gjendje te mire shum ,shum pak i perdorur i prodhuar nga zanatlinjte ne fushe kosove diametrin e ka 42cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim