Shitet Macja Persiane

Shitet nga: Macja Persiane 16 Mar 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Kafshet shtëpiak : Mace
Shes macën Persiane,të interesuarit mund të thërasin në numrin 045/480/253.

Eshte një mace e bukur e dashur dhe e menqur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim