6 Cope Shisha

Shitet nga: Shisha 16 Pri 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Mitrovicë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shes 6 cope shisha, jane pothuajse te paperdorura! Per me shume me kontaktoni ne telefon! Gjendemi ne Mitrovice! Çmimi i volitshem!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim