Akuarium komplet me 8 peshqi

Shitet nga: flamur 19 Jan 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
asht komplet me 8 peshqii
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim