Akuarium komplet me te gjitha pajisjet edhe me 2..

Shitet nga: Gipa 16 Krr 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Mitrovicë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
shes akfarjumin komplet me te gjitha paisjet perciellse pompen,filterin, nxemsin,natyren komplet ,akafrjumin eshte plazma per murr 90gjatsi,40lartsi, 20gjersi qmimi 150 FIX ju mirepres 049 272 015.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim