Akuarium per peshqi

Shitet nga: Erdin 28 Gsh 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Eshte me gjendje te mire por vetem ka nevoj per pastrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim