Akuarium

Shitet nga: Bibi 28 Gsh 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Mitrovicë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shitet akfarjumi me sasi te ujit 45l
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim