Aquarium komplet me tgjitha

Shitet nga: Azem 13 Gsh 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Mitrovicë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
akuarium komplet me rreth 15 peshqi 3 pompa pastruese 1 nxemse 2 termometra dhe tgjitha zbukurimet qmimi shum i volitshem edhe pse vlen shum me shum .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim