SHES AKUARIUM FABRIKISHT

Shitet nga: FLAMUR 14 Pri 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 EUR

Komuna: Mitrovicë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shes alfarjum fabrikisht me 10 cop peshqi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim