u shiten fazanat po ka dhe te tjera

Shitet nga: veeeeeee 13 Shk 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Mitrovicë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
shes nje qift fazana apo ndrroj me boksa te pulav kaqaka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim