2 MINAKA

Shitet nga: BUBI 08 Nën 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Kafshet shtëpiak : Qen
SHITEN 2 MINAKA MASHKULL DHE FEMER MASHKULLI I KA 8 MUJ FEMRA I KA 1 VIT E GJYS JAN TE MIRE EDHE ALARMUS PER OBOR BOJM EDHE NDRIM TEL.PULA.BICIKELL ETJ ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim