Golden Retriever

Shitet nga: enis 03 Jan 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Kafshet shtëpiak : Qen
Golden retriever ne shitje , eshte 11 muajshe e gjinis femer eshte shum e urt ka deshire te luaj me top dhe eshte shum e dashur per femijet dhe per pronarin eshte e ndegjueshme i din disa komanda , si ulu , merre , kape etj , , por arsyeja qe e shes eshte qe kam shum qen e nuk po kam mundesi te mbaj , qimimi eshte shum i volitshem eshte me marveshje , bejme ndrrim edhe me zvuqnika , apo diqka qe me konvenon mua . numri i telefonit eshte 049468590 gjithashtu edhe ne viber +38649498384 , ju faliminderit .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim