Haski

Shitet nga: albert 22 Gsh 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Mitrovicë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes qen haski mosha 6 muajsh shum I urt dhe I pershtatshem per secilin ambient edhe per me majt mrena
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim