Hasky blue eyes

Shitet nga: Blend Kadriu 04 Mar 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Mitrovicë
Kafshet shtëpiak : Qen
Qen haski/husky femer me dy sy te kalter. Mosha 1 vjet e 4 muaj me 17 nentor mbush 2. E vakcionuar rregullisht dhe e pastruar nga parazitet. Shitet per arsye se nuk kam kohe te kujdesem per te dhe nuk kam vend te mjaftueshem. E kam rritur vet qe kur i ka pas 1 muaj. Eshte shum e mir dhe e ndegjueshme. Emri i saj eshte Rina. Qmimi i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim