Hasky

Shitet nga: hasky 16 Dhj 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Mitrovicë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes qenin qeni është shum i mir dhe i ngushum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim