Husky

Shitet nga: Albert 02 Dhj 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet husky osht 3vjet shum i ngushum osht i vakcnum osht dhe osht i ushtrum shqip..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim