Kelysh Pug

Shitet nga: Timi 24 Mar 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Mitrovicë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet kelysh i races Pug 8 muajsh me pedigre dhe librez te vakcinave,i pershtatshem per ambijente te mbrendshme dhe i dashur me femije
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim