LISA DHE LEISI

Shitet nga: bubi LISA,,,,LEISI 08 Nën 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Kafshet shtëpiak : Qen
SHITEN 2 QEN MASHKULL DHE FEMER MASHKULLI I KA 8 MUJ FEMRA I KA 1 VIT E GJYSEM JAN ALARMUS PER OBOR DHE NESE MANI NDONJE KAFSH SHTEPIJAKE PULA SHOTA PLUMA . ETJ,, JAN TE URT DHE MBROJTS NDAJ TYNVE BOJM EDHE NDRIM ME NAJ SEND QA ME DUHET,,, TEL . PULA, BICIKEL,,,ETJ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim