Malinos belg

Shitet nga: Malinos belg 24 Pri 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet qeni malinos belg femer mosha 6 muj bej dhe ndrrim per me shum info ne nr tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim