Pastor gjerman

Shitet nga: Xx 19 Gsh 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes klyshqi shum agresiv mashkull dhe femer 3 muajsh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim