Pitt bull

Shitet nga: pitt bull 08 Nën 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Mitrovicë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet pitt bull femen amstaf klyshi i bullit dhe i llunes pitt bull osht 11mujsh osht agresiv per shtepi kafsh te tjera shitet urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim