Qen

Shitet nga: Agim 08 Dhj 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Mitrovicë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes kelyshet te perzier me terier jan femra dhe meshkuj per me shum kontakt ne nr e telefonit. Qmimi sipas gjinis-ngjyres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim