Qen Belg

Shitet nga: fati 03 Dhj 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Kafshet shtëpiak : Qen
Eshte humbur qeni i races Belg. lu lutemi lajmroni ne numrin e telefonit 049169884 ne rast qe e shifni , eshte i lypur nga pronari dhe nga policia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim