Qen Pastor

Shitet nga: Xxx 23 Gsh 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes klyshqit si dhe nanene tyre jan shum agresiv shes sepse spo ka kush kujdeset per ta rac shum e mir pastor gjerman
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim