Qen bub

Shitet nga: adnan 12 Mar 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Mitrovicë
Kafshet shtëpiak : Qen
Qeni esht shum i mir dhe i shtir ka 8 muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim