Qen pudel

Shitet nga: dren 14 Pri 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Kafshet shtëpiak : Qen
shes qenin raca pudel osht mashkull i ka 2 vjet i vaksjonuar osht shum i mir per njerz per shpi ku te lajmron nese e sheh ndonj person te panjohjur sidhe shum i dashur per femi ka qef me lu shum
si dhe jakom pre kimet krejt
tash pritet mi dal kimja e re ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim