Qen rac e pitbullit e perzine

Shitet nga: irfan 14 Pri 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Kafshet shtëpiak : Qen
arsuja qe pe heki osht se i kom femin e vllaut te vogol dhe po frigohemi se po i han osht agresiv vetum kur e nguc dhe osht i ishtir per qe dhe qmimi i fundit osht 45 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim