Qen voqjak

Shitet nga: adnan 09 Mar 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Mitrovicë
Kafshet shtëpiak : Qen
Qeni ne shitje 80€ eshte 4 muajsh eshte mashkull dhe qeni mudn te ndrrojm me klush te sharit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim