Qenet BUBA

Shitet nga: Valki 13 Jan 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Mitrovicë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes Qenet Buba Jan Tmire dhe te N'gueshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim