Qenin e racës Chihuahua(meksikano)

Shitet nga: Skender 16 Pri 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Kafshet shtëpiak : Qen
Qeni posedon te gjitha dokumentet e identifikimit ,i pajisur me nr identifikues në qafë, i vaksinuar dhe i ushqyer me "secialfoodfordogs". I mirpres blersit serioz...
Ju faleminderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim