Rotweiler

Shitet nga: Ismet 09 Jan 23:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shiten këlysh të racës së pastër Rotweiler të cilët janë në gjendje shumë të mirë shëndetësore. Per më shumë tel. 044 180 112 dhe mal: mbislimi@gmx.ch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim