Shitet Pug dog

Shitet nga: Tim 08 Nën 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Mitrovicë
Kafshet shtëpiak : Qen
Qen(klysh)i races Pug-mashkull,3 muajsh me pedigre dhe librez te vakcinave,i pershtatshem per shtepi dhe banesa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim