Zagarin Ballkanc

Shitet nga: privat 25 Dhj 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Mitrovicë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes zagarin Ballkanc nuk ka asni tkeqe njek fort mir , leprin , dhelpren dhe derrin . Garantoj per to .

E shes urgjent !


Qmimi i volitshem !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim