bub

Shitet nga: perparim 18 Dhj 23:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Kafshet shtëpiak : Qen
osht qen shum i mir per familje dhe femijet i don shum per informata kontaktoni ne ne.049346110
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim