kerkoj qen Samoyed qift ndrrim me pittbull

Shitet nga: enis 24 Tet 02:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Kafshet shtëpiak : Qen
Kerkoj qift Samoyed ndrrim me pitbull mashkull i ka 1 vjet e 4 muaj eshte rojes i mire per nshpi dhe eshte shum i dashtun . Gjithashtu eshte edhe agresiv me qen po nuk e kam fut kurr ne luft se eshte haram e per at arsye . Kush ka qift samoyed per ndrrim me pittbull te me lajmrohet edhe ne viber
049568590
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim