pitbull luftarak

Shitet nga: shpetim 06 Sht 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Mitrovicë
Kafshet shtëpiak : Qen
pitbull luftarak mosha 1 vit e gjys i mir per pronarin leh njerzit dhe eshte shum rojs per oborr.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim